Deski, kołnierze, podbieraki itd.

Transporter do noszy
Transporter do noszy wyposażony jest w cztery kółka, z czego dwa są skrętne z hamulcami blokującymi obrót kółka i skręt. Wysokość podwozia jest płynnie regulowana, dzięki zastosowaniu siłowników gazowych z płynną regulacją. Także dzięki zastosowaniu tych samych siłowników transporter doskonale amortyzuje wszystkie nierówności podłoża, co zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo i komfort przewożenia pacjentów.

Prostota rozwiązań technicznych gwarantuje niezawodność urządzenia. Podstawa mocująca transporter w ambulansie jest dostosowana do współpracy z zestawem noszy krzesełkowych z transporterem lub z samymi noszami krzesełkowymi.

Koce izotermiczne ISOPACK
ISOPACK jest jednorazowym kocem izotermicznym w kolorach srebrnym i złotym (160 x 210 cm, 60 g). Wykonany jest z folii poliestyrenowej metalizowanej o grubości 13 mikronów co zapobiega utracie ciepła przez pacjenta. Doskonały jako środek zaradczy, mieści się wewnątrz jednej małej torebeczki , z dołączoną kartą instrukcji użycia. Złożony ISOPACK ma wymiary 8,5 x 14 x 2 cm przez co można uważać go za wyrób kieszonkowy. 

Europa Six Pack
Kołnierz z zewnętrzną klamrą do użycia przed pomocą szpitalną z łatwym dostępem do szyi w celu przeprowadzenia tracheotomii lub wyczucia pulsu na tętnicy szyjnej. Dystrybucja w kompletach - tj. 6 sztuk w różnych rozmiarach (wg norm europejskiej CE). Rozmiary: baby no-neck, dziecinny, no-neck, krótki, normalny, długi.

Stretch-O-Board
Deska ortopedyczna do transportu chorych z podejrzeniem uszkodzenia kręgosłupa. Wykonana z polietylenu STRETCH-O-BOARD jest przenikalna dla promieni Rtg, wodoszczelna i pływająca. Deska ortopedyczna jest wyposażona w cztery pasy bezpieczeństwa, łatwa w użyciu i utrzymaniu w czystości. Deskę ortopedyczną można łączyć z blokadami głowy: TAUMEDIHEAD i SUPER TAUMEDIHEAD.

Galeria

Specyfikacja