Naczepa rozgorzeniowa

Mobilna naczepa rozgorzeniowa stworzona w kooperacji z Kidde Fire Trainers jest zaawansowanym systemem  treningowym pozwalającym na prowadzenie szkoleń z zakresu pożarów w pomieszczeniach zamkniętych. Jej wyposażenie pozwala na symulację pożaru różnego typu pomieszczeń, klatki schodowej, piwnicy czy też często spotykanego wyposażenia takiego jak kuchnie, łóżka.

Zaawansowany system informatyczny  firmy Kidde Fire Trainers jest najważniejszym sercem systemu pozwalającym na wierne odtworzenie warunków panujących w trakcie prawdziwych pożarów. Pozwala on nie tylko na symulację naturalnych sytuacji w trakcie pożaru, ale również na modyfikację scenariuszy wg wymaganych potrzeb.

Naczepa została skonstruowana przez nas w taki sposób aby w jak najwierniejszy sposób umożliwiała przeprowadzanie akcji gaśniczych. Składa się na to zarówno zwiększenie powierzchni treningowej za pomocą wysuwanych ścian, co pozwala na symulacje pożarów różnych pomieszczeń w naturalnych warunkach.  Jednocześnie dodatkowe wyposażenie pozwala na dowolną zmianę scenariuszy w zależności od potrzeb. W krótkim czasie można ją przystosować do treningów z zakresu pożaru pokoju, kuchni, garażu, schodów, piwnicy itd.

Dodatkowo dostosowanie jej do transportu ciągnikiem siodłowym pozwala na jej wykorzystywanie w każdym rejonie Polski w zależności od potrzeb szkoleniowych.

Naczepa rozgorzeniowa