NS

Nosze samojezdne pozwalają na transport chorego w pozycji leżącej lub półsiedzącej. Nosze posiadają możliwość dowolnej regulacji wysokości zarówno podgłówka jak i części nożnej. Poręcze boczne oraz nożna dają się odchylać, zaś w pozycji postawionej są zabezpieczane zatrzaskami, co znakomicie ułatwia umieszczenie i transport pacjenta.

 

Nosze samojezdne pozwalają dowieźć pacjenta do ambulansu przy jednoczesnym udzielaniu pomocy. Podwozie zaopatrzone w kółka skrętne oraz kierunkowe z hamulcem, gwarantuje lekkie i wygodne toczenie noszy. W transporcie poziomym nosze samojezdne obsługiwać może jedna osoba. Pasy pozwalają na przypięcie pacjenta i uniemożliwiają jego upadek.
 

Składane podwozie noszy samojezdnych bez trudu chowa się podczas wjazdu do ambulansu każdej marki, dzięki prowadnicom z zatrzaskami mocującymi montowanymi na podłodze pojazdu.
 

Takie rozwiązanie zapewnia ułożenie chorego na noszach na poziomie ziemi, a po zabezpieczeniu go uniesienie wraz z noszami na wysokość rozłożonego podwozia. Powszechnie stosowane środki myjące i dezynfekujące nie szkodzą estetycznej dermie stanowiącej osłonę piankowego materaca ani pozostałym częściom. Nosze samojezdne produkowane są w różnych długościach i szerokościach, a także na życzenie klienta wyposażane w uchwyty na kroplówkę bądź aparat tlenowy.

Galeria

Specyfikacja